موکت اداری سیزال برای فضای کاری آراسته تر​

Office Collection

موکت اداری سیزال

سیزال های اداری علاوه بر اینکه در مقابل تردد بالا مقاوم و سازگار هستند، از نظر رنگ، طرح و ابعاد نیز دارای تنوع بالایی می باشند. با انتخاب رنگ و مدل های درست نسبت به فضای مورد نظر می توان ترکیب های بسیار مدرنی را ایجاد کرد. این نوع ترکیب ها، آشفتگی را از فضای شما خواهد گرفت و جسارت طراحی را به ذهن بیننده القا می نماید. انتخاب عنصری هوشمندانه مانند موکت طراحی فضا را به سطح بالاتری می کشاند. این موکت ها در دو نوع موکت رول و موکت تایل عرضه می گردند. همچنین موکت تایل ها بصورت مربع، مستطیل و شش ضلعی در طرح های متنوع موجود می باشند. موکت های اداری سیزال طوری بروز و مدرن طراحی می شوند که سال ها قدیمی نخواهند شد.

موکت اداری سیزال چه ویژگی هایی را شامل می شود؟

مواد اولیه مرغوب و با کیفیت موکت ها

طراحی بی پایان با سیزال های اداری

موکت های سیزال با استانداردهای اروپایی و آمریکایی

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 
 

کاتالوگ موکت های اداری سیزال

 

این بروشور شامل همه موکت هایی است که مناسب برای فضاهای اداری می‌باشند. این موکت ها به همراه تمامی کد رنگ ها و مشخصات فنی ارائه شده‌اند. 

 

برای مشاهده جزئیات بیشتر و خرید آنلاین موکت اداری اینجا کلیک نمایید. همچنین برای مشاهده راهنمای خرید موکت اینجا کلیک بفرمایید.