Artificial Collection

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی – بسیاری از مردم جهت پیدا کردن چاره ای برای مشکلات چمن خود به چمن مصنوعی روی آورده اند. مزایای چمن مصنوعی به وضوح بیشتر از هزینه اولیه آن است، زیرا باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نگهداری آن می شود و همچنین با کاهش مصرف آب و مواد شیمیایی به بهبود شیوه زندگی خود و همچنین تأثیر آن بر محیط زیست کمک کند.

چمن های مصنوعی سیزال جهت پوشش کف فضای باز مورد استفاده قرار میگیرند. در جهت کسب استاندارد های سیزال ، این دسته از محصولات آزمایش های خاصی از نظیر مقاومت در برابر نور مستقیم آفتاب،رطوبت و سایش را میگذرانند.

Pdf محصولات چمن مصنوعی

مزایای چمن مصنوعی

1) بدون نیاز به آبیاری

به طور معمول یک چمن واقعی به آبیاری منظم در اوایل صبح و اواخر شب احتیاج دارد ، اما چمن مصنوعی هرگز به آب احتیاج ندارد. تنها زمانی که چمن مصنوعی به آب احتیاج دارد، زمانی است که زمان تمیز کردن آن فرا رسیده باشد که گاهی اوقات است. به همین دلیل ، مزیت کاهش قبض آب خود را مشاهده خواهید کرد.

2) ایمن برای کودکان

از آنجا که چمن های مصنوعی فاقد هرگونه از علف های هرز ، کودها ، سموم دفع آفات یا بسیاری از مواد شیمیایی دیگر هستند ، بازی روی آن برای کودکان کاملاً بی خطر است. به همین دلیل بسیاری از شهرها استفاده از چمن مصنوعی را جایگزین چمن طبیعی در فضاهای عمومی کرده اند.

3) بدون نیاز به اصلاح چمن و حذف علف های هرز

بسیاری از مردم کاملا از این کارها فراری هستند ، اما زمانی که یک چمن طبیعی دارید ناچارید که آن را اصلاح نمایید و علف های هرز را حذف نمایید، با این حال چمن مصنوعی هیچ وقت به ماشین چمن زنی احتیاج نخواهد بود زیرا هرگز رشد نخواهد کرد ، بنابراین تمام وقت اضافی خود را صرف بازی در زمین چمن با دوستان ، خانواده و حیوانات خانگی خود میکنید.

4) نگهداری کم

اگرچه شما نیازی به اصلاح چمن مصنوعی ندارید ، اما باید آن را از کثیفی حفظ کنید. ابتدا با استفاده از دمنده برگ می توانید برگ ها و آشغال های بزرگ را از روی آن رفع کنید و با یک جاروی معمولی ذرات کوچک را جمع آوری کنید و همچنین الیاف قسمت هایی را که به دلیل رفت و آمد زیاد ممکن است کمی خوابیده باشند را به حالت اول بازگردانید. تنها زمانی به آب احتیاج دارد که باید بقایای سخت پاک شود. اگر سگ ندارید ممکن است حتی مدت ها نیازی به تمیز کردن با آب نباشد.

5) سگ ها دوست دارند

شکی نیست که سگها دوست دارند بیرون از خانه و روی زمین چمن بازی کنند. سگ ها به طور کلی چمن مصنوعی را با طبیعی تشخیص نمی دهند و روی آن خرابکاری میکنند اما نگران نباشید فقط با مقداری آب و مواد شوینده ملایم پاک می شود. یک ویژگی که برای صاحب سگ دارد این است که سگش دیگر نمتواند در زمین چاله هایی نا خوشایند ایجاد کند و خاگ و گل را با خود به داخل خانه حمل کند.

6) همیشه عالی به نظر خواهد رسید

چمن مصنوعی می تواند تقریباً در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، گرم یا سرد مقاومت کند و همچنان سبز بماند و شباهت زیادی به چمن واقعی دارد. حتی مناطقی از چمن که بیشترین تردد را دارند فقط برای داشتن ظاهر عالی به حداقل نگهداری نیاز دارند.

7) بدون نیاز به کود و آفت کش

برخلاف چمن واقعی ،این چمن ها بدون هیچ گونه نیاز به مواد شیمیایی، سبز و سرسبز به نظر می رسند. کمبود سموم دفع آفات و کود برای محیط زیست نیز مفید است. به علاوه ، این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

8) دوام و ماندگاری

پس از نصب آسان ، می توانید نگهداری خسته کننده چمن واقعی را فراموش کنید. این چمن ها سال ها در برابر سایش مقاومت خواهد کرد. موادی که در ساخت چمن های سیزال استفاده می شود باعث مقاومت آن در برابر ترافیک ، انواع آب و هوا و تغییرات آب و هوایی و… می شود. حتی در معرض اشعه فرابنفش رنگ خود را از دست نخواهد داد و فیبرهای آن پایدار هستند.