چمن مصنوعی سیزال

Artificial Collection

چمن مصنوعی

بسیاری از مردم جهت پیدا کردن چاره ای برای مشکلات چمن خود به چمن مصنوعی روی آورده اند. مزایای چمن مصنوعی به وضوح بیشتر از هزینه اولیه آن است، زیرا باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نگهداری آن می شود و همچنین با کاهش مصرف آب و مواد شیمیایی به بهبود شیوه زندگی خود و همچنین تأثیر آن بر محیط زیست کمک کند.

چمن های مصنوعی سیزال جهت پوشش کف فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. در جهت کسب استانداردهای سیزال، این دسته از محصولات آزمایش های خاصی از نظیر مقاومت در برابر نور مستقیم آفتاب، رطوبت و سایش را می گذرانند.

مزایای چمن مصنوعی چیست؟

1) بدون نیاز به آبیاری

به طور معمول یک چمن واقعی به آبیاری منظم در اوایل صبح و اواخر شب احتیاج دارد، اما چمن مصنوعی هرگز به آب احتیاج ندارد. تنها زمانی به آب احتیاج دارد که به تمیز کردن نیاز داشته باشد و بسیار کمتر از آبیاری می باشد. به همین دلیل، مزیت کاهش قبض آب خود را مشاهده خواهید کرد.

2) چمن مصنوعی ایمن برای کودکان

از آنجا که چمن های مصنوعی فاقد هرگونه علف هرز، کود، سموم دفع آفات یا بسیاری از مواد شیمیایی دیگر هستند، بازی روی آن برای کودکان کاملاً بی خطر است. به همین دلیل بسیاری از شهرها استفاده از آن را جایگزین چمن طبیعی در فضاهای عمومی کرده اند.

3) بدون نیاز به اصلاح و حذف علف های هرز

بسیاری از مردم کاملاً از این کارها فراری هستند، اما زمانی که یک چمن طبیعی دارید ناچارید که آن را اصلاح نمایید و علف های هرز را حذف کنید، با این حال چمن مصنوعی هیچ وقت به ماشین چمن زنی احتیاج نخواهد بود زیرا هرگز رشد نخواهد کرد، بنابراین تمام وقت اضافی خود را صرف بازی در زمین چمن با دوستان، خانواده و حیوانات خانگی خود می کنید.

4) نگهداری کم

اگرچه شما نیازی به اصلاح آنها ندارید، اما باید آن را از کثیفی حفظ کنید. ابتدا با استفاده از دمنده برگ می توانید برگ ها و آشغال های بزرگ را از روی آن دفع کنید و با یک جاروی معمولی ذرات کوچک را جمع آوری کنید و همچنین الیاف قسمت هایی را که به دلیل رفت و آمد زیاد ممکن است کمی خوابیده باشند را به حالت اول بازگردانید. تنها زمانی به آب احتیاج دارد که باید بقایای سخت پاک شود. اگر سگ ندارید ممکن است حتی مدت ها نیازی به تمیز کردن با آب نباشد.

5) چمن مصنوعی را سگ ها دوست دارند

شکی نیست که سگها دوست دارند بیرون از خانه و روی زمین چمن بازی کنند. سگ ها به طور کلی تفاوت این چمن ها را با طبیعی تشخیص نمی دهند و روی آن خرابکاری می کنند اما نگران نباشید فقط با مقداری آب و مواد شوینده ملایم پاک می شود. یک ویژگی که برای صاحب سگ دارد این است که سگش دیگر نمی تواند در زمین چاله هایی نا خوشایند ایجاد کند و خاک و گل را با خود به داخل خانه حمل کند.

6) همیشه عالی به نظر خواهد رسید

چمن مصنوعی می تواند تقریباً در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، گرم یا سرد مقاومت کند و همچنان سبز بماند و شباهت زیادی به چمن واقعی دارد. حتی مناطقی از چمن که بیشترین تردد را دارند فقط برای داشتن ظاهر عالی به حداقل نگهداری نیاز دارند.

7) بدون نیاز به کود و آفت کش

برخلاف چمن واقعی، این چمن ها بدون هیچ گونه نیاز به مواد شیمیایی، سبز و سرسبز به نظر می رسند. کمبود سموم دفع آفات و کود برای محیط زیست نیز مفید است. علاوه بر این باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز خواهد شد.

8) دوام و ماندگاری

پس از نصب آسان، می توانید نگهداری خسته کننده چمن واقعی را فراموش کنید. این چمن ها سال ها در برابر سایش مقاومت خواهد کرد. موادی که در ساخت چمن های مصنوعی سیزال استفاده می شود باعث مقاومت آن در برابر ترافیک ، انواع آب و هوا و تغییرات آب و هوایی و… می شود. حتی در معرض اشعه فرابنفش رنگ خود را از دست نخواهد داد و فیبرهای آن پایدار هستند.