موکت مسکونی سیزال مفهوم خانه را کامل می کند!

Home Collection

موکت مسکونی و خانگی سیزال از نظر لطافت الیاف و تراکم بافت تجربه ای بی نظیر را برای شما رقم خواهد زد. تراکم بالای الیاف لطیف در موکت علاوه بر ایجاد احساس آرامش باعث سهولت در نظافت و نگهداری این محصول می گردد. در موکت های مخصوص اتاق کودک و نوجوان این مجموعه تمامی فاکتورهای اتاق کودک از قبیل الیاف ضد حساسیت و سهولت در لکه زدایی لحاظ گردیده است، در این صفحه می توانید انتخابی بهتر برای خرید موکت مسکونی داشته باشید.

راحتی بدون وصف موکت مسکونی

تا به حال حتماً متوجه صداهای ناملایم پارکت و لمینت بعد از مدتی استفاده  شده اید. نکته هایی اساسی وجود دارد که موکت به خودی خود آنها را در هر حالتی حل کرده است. بعلت انعطاف پذیری الیاف این مشکل به راحت ترین شکل ممکن حل می شود، حس راحتی که موکت می تواند برای افراد بزرگسال و یا نوزاد ایجاد کند، قابل مقایسه با هیچکدام از کفپوش های دیگر نیست. هر زمان که احساس خستگی کردید و نیاز به استراحت داشتید، تنها کافی است روی آن دراز بکشید، بخوابید یا خستگی در کنید.

موکت مسکونی، عایق گرما و سرما

موکت مسکونی سیزال یک عایق حرارتی عالی به حساب می آید. در فصول گرم یا سرد سال حس مطلوبی را در محیط فراهم می کند. دمای مطلوب به معنای جلوگیری از هدر رفت انرژی و صرفه جویی در مصرف آن در تمام طول سال می باشد.

به علاوه محصولات سیزال از سیستم گرمایش از کف نیز پشتیبانی می کند. و شما حتی با وجود سیستم گرمایش از کف نیز به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

فرهنگ استفاده

استفاده از کفپوشی مانند موکت نیاز به توجه به مسائلی چون کنترل رفت و آمد و مراقبت همیشگی دارد. کسانی که به درستی از موکت استفاده کنند می توانند از مزایای آن لذت ببرند، اما کسانی که بدون داشتن اطلاعات درست تصمیم به استفاده از موکت می گیرند در صورت انتخاب نادرست با مشکلاتی نظیر کثیفی و شستشوی حجم زیادی از الیاف مواجه می شوند.

کاهش آلرژی

بحث آلرژی زا بودن یا نبودن موکت و کفپوش های دیگر، سالهاست که مورد توجه است. و افراد با ترس از اینکه ممکن است موکت موجب تشدید آلرژی شود مواجه بوده اند. اما  بر اساس تحقیقات انجام شده جواب درست این است که آلودگی روی کفپوش های سخت مهار نمی شود، و به عبارتی معلق می ماند. در صورتی که موکت های مرغوب از معلق ماندن گرد و غبار و آلودگی های آلرژی زا در هوا جلوگیری می کنند. و میزان عوامل تشدید آلرژی را به حداقل می رسانند.

موکت مسکونی و آرامش بیشتر

همه ما می دانیم که خاصیت آکوستیک موکت مسکونی موجب به حداقل رسیدن صدا های اضافی محیط می گردد. امروزه فضا های شهری ما مملو از صداها و آلودگی های صوتی مختلف می باشد. به این فکر کنید که با استفاده از موکت قسمت بسیار زیادی از صداهای ناخواسته محیط را می توان کاهش داد. و  همانطور که همه ما می دانیم محیط آرام تر منجر به آرامش بیشتر در رفتار افراد حاضر در آن خواهد شد.

محیط امن تر با موکت

برای کسانی که دارای نوزاد هستند. یا خانواده هایی که افراد کهن سال در بین اعضای خانواده دارند. موکت بودن کف فضا یا حداقل اتاق ها می تواند بهترین گزینه باشد. به این علت که این افراد نیازمند توجه بیشتری هستند. و قطع به یقین موکت می تواند حوادث ناشی از بی احتیاطی در محیط خانه را به حداقل برساند.

نمایش بیشتر

محصول جدید و پر تراکم سیزال

موکت مسکونی سیزال مدل Versailles با الیاف پلی آمید پرتراکم در 9 رنگ جذاب و متفاوت قابل استفاده می باشد.

موکت جدید Versailles را به دلیل تراکم بالا، در تمام قسمت های واحد مسکونی مانند سالن نشیمن، اتاق خواب ها، اتاق کودک، راهرو، سالن پذیرایی و … قابل استفاده است. همچنین از این موکت می توان در محیط های کم تردد اداری نیز استفاده نمود.

 پیشنهاد می کنیم برای خرید و انتخاب مناسب ترین موکت، مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:

🔗راهنمای خرید موکت

کاتالوگ محصولات مسکونی سیزال

کاتالوگ موکت مسکونی سیزال شامل همه محصولات موکتی است که مناسب برای فضاهای مسکونی می‌باشند. این محصولات قابل ارائه برای پوشش کل فضا هستند اما استفاده از آنها به صورت قالیچه نیز بسیار مرسوم است. این محصولات به همراه تمامی کد رنگ ها و مشخصات فنی ارائه شده‌اند.
لازم به ذکر است قبل از انتخاب قطعی محصول مورد نظر، موجودی کد رنگی آن را از بخش فروش استعلام فرمائید.