موکت تایل First Define

رنگ های موجود

موکت تایل First Define

موکت تایل First Define یکی از بهترین گزینه ها برای کفپوش اداری است. این مدل بافت زیبا و طرح بتن الگو شده اش را دارای 9 رنگ متنوع و جذاب می باشد. امکان ترکیب این مدل با موکت تایل First Forward نیز وجود دارد، که این امر به انتخاب طرحی منحصر به فرد برای محیط اداری کمک می کند.

از جمله ویژگی های این موکت تایل سیزال می توان به الیاف پلی آمید آن اشاره کرد که از جمله مرغوب ترین الیاف موکت محسوب می شود و دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی است. این ویژگی ها باعث می شود که موکت تایل First Define یک گزینه عالی برای استفاده در محیط های اداری و تجاری باشد و به آنها جلوه ای شیک و زیبا ببخشد.

جلوه ای زیبا با موکت تایل First Define

با توجه به طرح زیبا و خاص این موکت تایل، می تواند به محیط اداری شما جلوه ای مینیمال و شیک ببخشد. همچنین، این مدل موکت تایل قابلیت ترکیب با مدل های دیگر مانند موکت تایل First Forward را نیز دارد که این امکان به شما اجازه می دهد تا طرحی منحصر به فرد و هماهنگ برای محیط اداری خود انتخاب کنید. به طور کلی، موکت تایل First Define با طرح زیبا و الیاف مرغوب پلی آمید، یک گزینه عالی برای محیط های اداری و تجاری است که به آنها جلوه ای شیک و زیبا می بخشد.

ویژگی های محصول

مشخصات فنی

پروسه تولید
Tufted
جنس الیاف
100% Polyamide 6
وزن الیاف
590 gr/m2
ارتفاع الیاف
2.9 mm
ارتفاع کل
6.5 mm
پشتیبان
Tense Back
ابعاد
50 × 50 cm

نشان ها و استانداردها

GLjgkeR

qsMp2><

PDF محصول

تکسچر محصول