چرا سیزال آندرلی را پیشنهاد می کند؟

برای آن دسته از کسانی که هرگز تجربه استفاده آندرلی بهمراه موکت رولی را نداشته اند، ممکن است از اهمیت آن آگاهی نداشته باشند. و ممکن است به دلیل اینکه زیر موکت قرار می گیرد و دیده نمیشود، اتلاف پول به نظر رسد.

انتخاب آندرلی مناسب به اندازه انتخاب موکت و استفاده ی آن مهم است.

این لایه همان طور که از نامش پیداست پوشش گسترده ای از جنس فوم یا گرانول لاستیک است که به صورت لایه ای، بین موکت و کف قرار می گیرد.آندرلی عامل بسیار موثری برای جلوگیری از پژواک صداست، به گونه ای که کمک می کند تا 30% بیشتر از حالتی که تنها موکت استفاده شده است صدای محیط کاهش یابد. استفاده از آندرلی راحتی وصف ناپذیری را به همراه دارد، این نرمی با حالت ارتجاعی که ایجاد می کند منجربه افزایش طول عمر تا 50% بیشتر از حالت عادی می شود. همه ی این ویژگی ها در کنار بهبود دمای محیط باعث شده است که از این محصول به عنوان یک مکمل عالی برای فضای موکت شده ی شما نام برد.


طول عمر

از موکت در برابر ساییدگی محافظت می کند و با گذشت زمان موکت همچنان خوب بنظر می رسد.

عایق

موکت به همراه آندرلی می تواند به کاهش قابل توجه تلفات گرما کمک کند، بنابراین صورتحساب انرژی خود را به حداقل می رسانید و اتاق را گرمتر می کنید.

کاهش سر و صدا

با توجه به میزان ضخامت موکت و آندرلی استفاده شده به کاهش صدای رفت و آمد و یا جابجایی مبلمان کمک کند.

راحتی بیشتر

به هنگام راه رفتن بر روی موکتی که زیر آن آندرلی میباشد ؛ آندرلی با پوشش اسفنجی، متراکم و ضخیم خود، قابلیت ارتجاعی را در زیر پا فراهم می کند که حس بی نظیری را برای مخاطب فراهم می کند.

Xtra
ضخامت
8,25 mm
عایق حرارتی
1,1 tog
تراکم
308 kg/m3
اندازه رول
15,07 m2
نحوه نصب
نصب با گریپر
Durafit 650
ضخامت
6,5 mm
عایق حرارتی
1,1 tog
تراکم
415 kg/m3
اندازه رول
15,07 m2
نحوه نصب
نصب به شیوه دو طرف چسب
محصولات