آندرلی چیست؟

لایه ای مقاوم برای نرمی و راحتی بیشتر موکت؛ و عایقی قوی برای دما و صدا

چرا سیزال، آندرلی را پیشنهاد می کند؟

برای آن دسته از کسانی که هرگز تجربه استفاده آندرلی بهمراه موکت رولی را نداشته اند، شاید از اهمیت آن آگاهی نداشته باشند. همچنین ممکن است به دلیل اینکه زیر موکت قرار می گیرد و دیده نمی شود، اتلاف پول به نظر رسد.

این لایه همان طور که از نامش پیداست پوشش گسترده ای از جنس فوم یا گرانول لاستیک است که به صورت لایه ای، بین موکت و کف قرار می گیرد. آندرلی عامل بسیار موثری برای جلوگیری از پژواک صداست، به گونه ای که کمک می کند تا 30% بیشتر از حالتی که تنها موکت استفاده شده است صدای محیط کاهش یابد. استفاده از آندرلی راحتی وصف ناپذیری را به همراه دارد. جالب است بدانید این نرمی و حالت ارتجاعی منجر به افزایش طول عمر تا 50% بیشتر از حالت عادی می شود. همه ی این ویژگی ها در کنار بهبود دمای محیط باعث شده است که از این محصول به عنوان یک مکمل عالی برای فضای موکت شده ی شما نام برد.


طول عمر

از موکت در برابر ساییدگی محافظت می کند و با گذشت زمان موکت همچنان خوب بنظر می رسد.

عایق

موکت به همراه آندرلی می تواند به کاهش قابل توجه تلفات گرما کمک کند، بنابراین صورتحساب انرژی خود را به حداقل می رسانید و اتاق را گرمتر می کنید.

کاهش سر و صدا

با توجه به میزان ضخامت موکت و آندرلی استفاده شده به کاهش صدای رفت و آمد و یا جابجایی مبلمان کمک کند.

راحتی بیشتر

به هنگام راه رفتن بر روی موکتی که زیر آن آندرلی است؛ آندرلی با پوشش اسفنجی، متراکم و ضخیم خود، قابلیت ارتجاعی را در زیر پا فراهم می کند که حس بی نظیری را برای مخاطب فراهم خواهد ساخت.

آندرلی

این لایه همان طور که از نامش پیداست پوشش گسترده ای از جنس فوم یا گرانول لاستیک است که به صورت لایه ای، بین موکت و کف قرار می گیرد. آندرلی عامل بسیار موثری برای جلوگیری از پژواک صداست. به گونه ای که کمک می کند تا 30% بیشتر از حالتی که تنها موکت استفاده شده است صدای محیط کاهش یابد.

استفاده از آندرلی راحتی وصف ناپذیری را به همراه دارد، این نرمی با حالت ارتجاعی که ایجاد می کند منجربه افزایش طول عمر تا 50% بیشتر از حالت عادی می شود. همه ی این ویژگی ها در کنار بهبود دمای محیط باعث شده است که از این محصول به عنوان یک مکمل عالی و لوازم جانبی برای فضای موکت شده ی شما نام برد.

Xtra
ضخامت
8,25 mm
عایق حرارتی
1,1 tog
تراکم
308 kg/m3
اندازه رول
15,07 m2
نحوه نصب
گریپر
Durafit 500
ضخامت
5,25 mm
عایق حرارتی
0,88 tog
تراکم
400 kg/m3
اندازه رول
15,07 m2
نحوه نصب
نصب به شیوه دو طرف چسب
آندرلی Durafit 500
Durafit 650
ضخامت
6,5 mm
عایق حرارتی
1,1 tog
تراکم
415 kg/m3
اندازه رول
15,07 m2
نحوه نصب
نصب به شیوه دو طرف چسب
آندرلی Durafit 650
Colours Red
ضخامت
11.40 mm
عایق حرارتی
1,65 tog
تراکم
357 kg/m3
اندازه رول
10,96 m2
نحوه نصب
گریپر
Softwalk
ضخامت
9.00 mm
عایق حرارتی
2و69 tog
تراکم
110 kg/m3
اندازه رول
15,07 m2
نحوه نصب
گریپر
محصولات