شرکت نوین سیزال صنعت بعنوان نماینده ی انحصاری محصولات سیزال آلمان در ایران فعالیت دارد. شرکت سیزال فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ همگام با بالاترین کیفیت خدمات در ایران آغاز کرد.
ما در سیزال بر این باور هستیم که انتخاب یک محصول یا خدمت نیازمند حصول اطمینان از رعایت استانداردهای لازم در آن زمینه است؛ از این رو همواره تلاش کرده ایم با ارائه خدمات بهتر در این راه پیشرو بوده و بیش از یک دهه است که بصورت علمی و تخصصی در تحقق بخشیدن به این مهم همت گماشته ایم. شرکت نوین سیزال صنعت به پشتوانه بزرگترین موجودی موکت در ایران بالغ بر ۲۰۰ هزار متر مربع، مجموعه ای از متنوع ترین مدل ها را در خود جای داده است.
موکت های مرغوب سیزال در کارخانجات تراز اول اروپا و آمریکا توسط متخصصین سیزال در آلمان با نگاهی ظریف، انتخاب و پس از گذراندن آزمایشهایی گوناگونی نظیر: میزان مقاومت در برابر تردد، نور آفتاب، عدم گسترش دامنه آتش، انتشار دود و گازهای سمی در زمان حریق و سازگاری با گرمایش از کف به مخاطبین ارائه می شود.

 

سیزال با افتخار اعلام میدارد که برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی اختصاصی موکت برای مجموعه هایی کرده است که قصد القای فضایی خاص و یکپارچه را به مخاطب خود دارند، در این بخش تمام جزئیات اعم از جنس موکت، تراکم الیاف، ابعاد، طراحی و حتی جزئی ترین المان ها به سلیقه مشتری خواهد بود. کارشناسان طراحی سیزال از ابتدایی ترین مراحل انتخاب جنس و طراحی در کنار شما خواهند بود و قدم به قدم تا اتمام پروژه مورد نظر بهترین انتخاب ها را به شما ارائه خواهند داد.
مجموعه سیزال مفتخر است که کلیه محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان و با رعایت استانداردهای روز جهانی اعم از کیفیت و سازگاری با محیط زیست ارائه مینماید.