موکت سیزال

بهانه ای برای آفرینش فضاهای بهتر

چشم انداز موکت سیزال کمک به خلق فضا های مدرن است. فضاهایی که منجر به راحتی بیشتر و لذت بصری فراتر است؛ نه محیط هایی که به دور از جنبه زیبایی شناسی طراحی می شوند. ما میخواهیم به تصمیم های شجاعانه در انتخاب رنگ و مدل محصولات جامه عمل بپوشانیم. و سعی کنیم شهر را از رنگ های خنثی طیف خاکستری به استفاده از محیط های پر انرژی و منسجم هدایت کنیم. در این بین یک مسئله اصلی وجود دارد. و آن نحوه نگاه و نگرش ما به جهان اطراف است. 

  • صفحه اصلی موکت سیزال
    با آرزوی سلامتی شما عزیزان
    به اطلاع می رساند ساعت کاری شرکت سیزال تا پایان سال 98 از ساعت 8.30 الی 13 می باشد.
  • صفحه اصلی موکت سیزال
  • صفحه اصلی موکت سیزال
موکت مسکونی
موکت اداری
موکت هتلی

با ما در ارتباط باشید

همه چیز درباره موکت

موکت و فرش در فرهنگ و تاریخ ما ایرانیان نقش بسیار پررنگ و مهمی داشته و داردهریک از ما به سلیقه و معیارهای خود، امکان دارد یک نوع موکت یا کفپوش را انتخاب کنیم. با توجه به طیف گسترده  محیط هایی که میتوانیم از موکت به عنوان کفپوش در آن استفاده کنیم، انتخاب محصولی که تمام نیازهای ما را برطرف کند، بسیار مهم است.

wc_am-herocarousel-2

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

آسمان های آبی، اقیانوس های زندگی، طعم هدف، طلوع عصر جدید در غروب، بیان کننده طبع بلند و پایدار اینها ویژگی هایی بود که از طرف شرکت پنتون برای انتخاب آبی کلاسیک عنوان شد.
این رنگ حس آرامش را در ما بر می انگیزد: همچنین میتوان گفت آبی کلاسیک یک رنگ قابل اتکاست رنگی که میتوانیم به آن اعتماد کنیم.

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top