ویژگی های موکت آمفی تئاتر و سالن همایش

موکت آمفی تئاتر و سالن همایش

موکت آمفی تئاتر و سالن همایش و نقش آن در سالن های مشابه همچون سالن همایش، سالن های سینما و محیط هایی از این دست با توجه به تردد های مداوم و شلوغی های پی در پی بسیار حائز اهمیت و بدیهی است که نیاز به کاهش صداهای محیطی در آمفی تئاتر و سالن همایش دو چندان می‌باشد. چنین فضایی بدون موکت برای هیچ یک از ما قابل تصور نیست، روح مکان در این فضا ها را می‌توان به موکت و صدا اطلاق کرد.

موکت آمفی تئاتر و سالن همایش عموماً در سالن هایی استفاده می‌شوند که دارای پله های ممتد می‌باشند. این موکت ها بدلیل عرض های ۴ متری و امکان انعطاف پذیری شان جهت پوشش روی پله بهترین گزینه به حساب می آیند به علاوه موکت هایی که در فضاهایی مانند سینما و آمفی تئاتر نصب می‌شوند باید در برابر الکتریسیته ساکن مقاوم باشند.

پیشنهاد موکت سیزال به شما استفاده از موکت های رول اداری می‌باشد.

نقش الکتریسیته ساکن در آمفی تئاتر و سالن همایش

الکتریسیته ساکن موکت در آمفی تئاتر و سالن همایش و البته فضاهای اداری پرتردد معمولا زمانی ایجاد می‌شود که مواد خامی مانند پشم و پلاستیک یا کف کفش و موکت به هم مالیده شوند، این فرایند سبب می‌شود که الکترون ها از سطح یک ماده کشیده شده و بر روی سطح ماده دیگر قرار گیرند.

استاندارد ISO 6356 مربوط به منسوجات کفپوش و لمینت ها، بررسی گرایش به الکتریسیته ساکن، تست راه رفتن می‌باشد. موکت های سیزال معمولا با الکتریسیته ساکن زیر 4 kv  تولید می‌شوند که مناسب برای فضاهای اداری با تعداد سیستم های کامپیوتری متوسط به بالا می‌باشد.

موکت مناسب برای چنین فضاهایی بایستی علاوه بر موکت با کیفیت بالا و کیفیت الیاف، و داشتن قابلیت ضد الکتریسیته ساکن، امکان نصب بر روی پله نیز حائز اهمیت است. زیرا قسمت هایی که روی لبه پله قرار می‌گیرد زیر فشار بسیار زیادی هستند که بوسیله تست های مخصوصی که بر روی موکت انجام می‌گیرد مشخص می‌گردد کدام موکت ها قادر هستند به صورت یکپارچه بر روی پله نصب شوند. در سیزال ما مناسب ترین مدل های موکت رول را گرد آوری کرده ایم تا انسجام فضاها را بهبود ببخشیم.

.

همراهان گرامی توجه بفرمایید!

فروشگاه شعبه سهروردی بدلیل تغییر دکوراسیون بطور موقت تعطیل می باشد. برای مراجعه حضوری، در شوروم دفتر مرکزی سیزال میزبان شما هستیم.

Skip to content