موکت تایل چیست و چه مزایایی در محیط اداری دارد؟

موکت تایل چیست؟

موکت تایل در محیط اداری و ارتباط آن با فضاهای اداری و تجاری و بخش هایی که نیاز به پوشش موکت دارند؛ در واقع بخش اعظمی از فضاهای شهری ما را در برمیگیرند. اینگونه فضاها بدلیل اهمیت بالایشان بایستی از شرایط محیطی مطلوبی برخوردار باشند. افراد و فعالیت هایی که روزانه با چنین مکان هایی در تعامل هستند، منجر به ایجاد آلودگی صوتی در حجم زیاد میشوند. استفاده از تایل سیزال برای اینگونه فضاها یک موهبت محسوب میشود. چرا که استفاده از موکت تایل خارجی سیزال در محیط اداری جدای از زیبایی و دوام فوق العاده ای که دارد، با آرامش بیشتر در فضا همراه است. و این آرامش در محیط کاری به معنای بازدهی بیشتر افراد حاضر در آن است.

مزایای موکت تایل

1) کیفیت گواهی شده

2) امکان چیدمان بی نهایت طرح

3) کمک به حفظ محیط زیست

4) بهبود کیفیت هوای داخلی

5) کمک به حفظ محیط زیست

6) بهبود کیفیت هوای داخلی

کاهش آلودگی صوتی با استفاده از موکت در محیط اداری

با توجه به تراکم بافت شهری و حجم سر و صدای موجود در آن و البته محیط های مجاور هر فضای اداری، کاهش صدا و داشتن محیطی آرام از مهمترین المان های مزایای سیزال تایل در محیط اداری است، که با کمک موکت میتوان از آن بهره مند شد. موکت های مناسب برای فضا های اداری موکت های تایل هستند. اینگونه موکت ها کارایی فوق العاده ای در محیط های آفیس دارند و امکان تغییرات بالقوه ای را در اختیار شما میگذارند.

چیدمان سیزال تایل در محیط اداری

طراحی در نحوه چیدمان موکت های تایل در محیط اداری به قدری گسترده است، که حتی متفاوت ترین سلیقه ها را نیز با خود همراه میکند. شما میتوانید با ترکیب مدل هایی که از نظر ارتفاع با هم یکسان هستند. محیط های فوق العاده ای خلق کنید. و هر زمان که فضایتان نیاز به تغییر داشت با تغییر چیدمان رنگ و بوی تازه ای به محیط تان ببخشید.

 

تایل اداری سیزال در ابعاد و اشکال متنوعی عرضه میشوند؛ اشکال مربعی ۵۰*۵۰ سانتی متر، مستطیل های ۴۵*۹۱ یا اشکال چند ضلعی نمونه های مختلف ابعاد سیزال های تایل هستند. این موکت ها با متد های بسیار زیادی قابلیت چیده شدن در کنار یکدیگر رادارند.
چند نمونه از چیدمان این موکت ها را در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید.

چیدمان تایل های مربع

چیدمان تایل های مستطیل

چیدمان تایل های شش ضلعی

نظافت موکت تایل

از دیگر مزیت های استفاده از سیزال های تایل در فضا ها و به خصوص فضای آفیس هنگامی است که قسمتی از فضای موکت شده در اثر ریختن مایعات رنگی، روغنی، چای، قهوه و غیره لک شود دیگر نیازی به عوض کردن تمام موکت نمیباشد. در این حالت با استفاده از لکه بر های مخصوص یا تنها با تعویض قطعه تایل لک شده فضا را به حالت ایده آل خود برگردانید.

نصب موکت تایل

برای نصب موکت تایل شما ملزم به استفاده از چسب موکت نمی باشید. به این علت که فشار وارده به موکت به شکل عمودی بوده و دیگر نیازی به استفاده همه جانبه از چسب موکت نمیباشد. این شیوه نصب بسیار حائز اهمیت است. چرا که دیگر آسیبی متوجه کف فضای شما نخواهد شد، و در صورت نیاز به راحتی میتوانید موکت ها را جابجا یا حتی آنها را به فضای دیگری منتقل کنید.

محصولات تایل سیزال

همه
موکت تایل 91.4x45.7cm
موکت تایل 61x61cm
موکت تایل 50x50cm
موکت تایل 36.5x73.1x63.2cm
نمایش بیشتر