موکت تایل چیست و چه مزایایی در محیط اداری دارد؟

موکت تایل چیست؟

ارتباط موکت تایل با محیط اداری و تجاری و بخش هایی که نیاز به پوشش موکت دارند؛ در واقع بخش اعظمی از فضاهای شهری ما را در بر می‌گیرند. این‌گونه فضاها به‌دلیل اهمیت بالایی که دارند باید از شرایط محیطی مطلوب برخوردار باشند. افراد و فعالیت هایی که روزانه با چنین مکان هایی در تعامل هستند، منجر به ایجاد آلودگی صوتی در حجم زیاد می‌شوند.

استفاده از تایل سیزال برای این‌گونه فضاها یک موهبت محسوب می‌شود. چرا که استفاده از موکت تایل خارجی سیزال در محیط اداری جدا از زیبایی و دوام فوق العاده ای که دارد، با آرامش بیشتر در فضا همراه است. و این آرامش در محیط کاری به معنای بازدهی بیشتر افراد حاضر در آن است.

مزایای موکت های تایل اداری سیزال

1) کیفیت گواهی شده

2) تنوع چیدمان بی نهایت طرح

3) کمک به حفظ محیط زیست

4) بهبود کیفیت هوای داخلی

5) استحکام و مقاومت

6) استاندارد

کاهش آلودگی صوتی با استفاده از موکت در محیط اداری

با توجه به تراکم بافت شهری و حجم سر و صدای موجود در آن و البته محیط های مجاور هر فضای اداری، کاهش صدا و داشتن محیطی آرام از مهمترین المان های مزایای سیزال تایل در محیط اداری است، که با کمک موکت می‌توان از آن بهره‌مند شد. موکت های مناسب برای فضاهای اداری موکت‌های تایل هستند. اینگونه موکت‌ها کارایی فوق العاده‌ای در محیط‌های آفیس دارند و امکان تغییرات بالقوه ای را در اختیار شما می‌گذارند.

روش چینش موکت تایل سیزال در محیط اداری

طراحی در نحوه چیدمان موکت های تایل در محیط اداری به قدری گسترده است، که حتی متفاوت ترین سلیقه ها را نیز با خود همراه می‌کند. شما می‌توانید با ترکیب مدل هایی که از نظر ارتفاع با هم یکسان هستند محیط های فوق العاده ای خلق کنید. و هر زمان که فضایتان نیاز به تغییر داشت با تغییر چیدمان رنگ و بوی تازه ای به محیط تان ببخشید.

 

ابعاد مختلف موکت تایل اداری سیزال:

مربع ۵۰*۵۰ سانتی متر، مستطیل های ۴۵*۹۱ یا اشکال چند ضلعی نمونه‌های مختلف ابعاد سیزال های تایل هستند. این موکت ها با متد های بسیار زیادی قابلیت چیده شدن در کنار یکدیگر را دارند.
چند نمونه از چیدمان این موکت ها را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید.

چیدمان تایل های مربع

موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل اداری سیزال

چینش تایل های مستطیل

موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل اداری سیزال
موکت تایل مستطیل سیزال

ترتیب تایل های شش ضلعی

موکت تایل شش ضلعی سیزال
موکت تایل شش ضلعی سیزال
موکت تایل شش ضلعی سیزال

نظافت موکت تایل

از دیگر مزیت های استفاده از سیزال های تایل در فضاها و به خصوص محیط آفیس هنگامی است که قسمتی از فضای موکت شده در اثر ریختن مایعات رنگی، روغنی، چای، قهوه و غیره لک شود دیگر نیازی به عوض کردن تمام موکت نمی‌باشد. در این حالت با استفاده از لکه بر های مخصوص یا تنها با تعویض قطعه تایل لک شده فضا را به حالت ایده آل خود برگردانید.

نصب موکت تایل

برای نصب موکت تایل شما ملزم به استفاده از چسب موکت نمی باشید. به این علت که فشار وارده به موکت به شکل عمودی بوده و دیگر نیازی به استفاده همه جانبه از چسب موکت نمی‌باشد. این شیوه نصب بسیار حائز اهمیت است. چرا که دیگر آسیبی متوجه کف فضای شما نخواهد شد، و در صورت نیاز به راحتی می‌توانید موکت ها را جابجا یا حتی آنها را به فضای دیگری منتقل کنید.

محصولات موکت تایل اداری سیزال