موکت اداری و مزایای استفاده از آن چیست؟

نقش موکت و کاهش صدا در فضای اداری

کاهش صدا در فضای اداری پر تردد یکی از مهمترین مسائل موجود در محیط کار است. امروزه انواع موکت اداری به جهت خلق فضاهای مدرن به بخش جداناپذیر از محیط های پرتردد بدل شده است. کارایی موکت اداری در محیط پر ترافیک فوق العاده است. به صورتیکه نبود موکت کم کم به مسئله دور از ذهن بدل می‌شود. کاهش صدا در فضای اداری با ارائه انواع مختلف موکت اداری و تجاری توسط شرکت نوین سیزال صنعت به نوعی تلاش در فرهنگ سازی هر چه بیشتر استفاده از این متریال محبوب در ایران داشته است.

کاهش آلودگی صوتی

از مزیت های غیر قابل انکار موکت می‌توان به کاهش صدا در محیط اداری اشاره کرد. کاهش آلودگی صوتی به آرامش هر چه بیشتر افراد حاضر در فضا نیز کمک می‌کند. همین امر تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد دارد، هنگامیکه در یک محیط اداری بتوانیم آلودگی های صوتی مضر را به حداقل برسانیم، در واقع شاهد میزان آرامش بیشتر در فضا خواهیم بود. و همین امر ارتباط مستقیم با نحوه عملکرد کارکنان و بهره وری دوچندان آنها خواهد داشت. استفاده از موکت در محیط حس گرما و صمیمیتی خواهد بخشید، که می‌توان جوی متفاوت از کار و زندگی را در هم آمیخت. 

تنوع در طراحی فضا با استفاده از موکت

از طرف دیگر اشکال مختلف چیدمان، طرح های گوناگون و دسترسی به طیف های گسترده رنگی مواردی است، که به طراحان دکوراسیون داخلی امکان طراحی در ابعاد بسیار وسیعی را حتی در کنار پارکت و لمینت خواهد داد. یکی از مفاهیم کلیدی در طراحی با استفاده از موکت، امکان استفاده از تمام قابلیت های فضا به شکل عملکردگرا و نوآورانه در جهت کاهش صدا در فضای اداری است.

وجود موکت در اکثر فضاها به معنای دمیدن روح معماری معاصر با بافت و رنگی نو در ابعاد فضاهای امروزی است. شرکت نوین سیزال صنعت بیش از یک دهه است که در بالاترین سطح ممکن به ارائه خدمتی نو همت گماشته است تا در خلق فضاهای ماندگار سهیم باشد.

الیاف مرغوب

از دیگر ویژگی های انواع موکت اداری و تجاری، میزان لکه پذیری حداقلی آن است. که در حین لکه شدن به دلیل الیاف باکیفیت به راحتی قابلیت لکه زدایی دارند.

فعالیت شرکت سیزال به صورت تخصصی بر روی موکت تمرکز دارد. و خدمات همه جانبه مربوط به آن را از قبیل کادر مجرب نصب، شستشوی موکت و خدمات پس از فروش موکت را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

برای خرید موکت اداری، چه موکت رول یا موکت تایل پاسخگوی نیازهای منحصربفرد متقاضیان به بهترین شکل ممکن هستیم. تا جایی که در طول فرایند طراحی، کارشناسان طراحی سیزال مرحله به مرحله پروژه را بنا به درخواست و سلیقه مشتری پیش خواهد برد. سعی بر آن است که محصول نهایی کاملا با انتظارات ایراد شده مطابقت داشته باشد.