موکت اداری و مزایای استفاده از آن چیست؟

نقش موکت و کاهش صدا در فضای اداری

کاهش صدا در فضای اداری یکی از مهمترین مسئله های موجود در چنین فضا های پر تردد است. امروزه انواع موکت اداری به جهت خلق فضا های مدرن به بخش جدا ناپذیری از محیط های پرتردد بدل شده است ، کارایی موکت اداری در محیط های پر ترافیک فوق العاده است ؛ به صورتی که نبود موکت در چنین فضاهایی کم کم به امری دور از ذهن بدل می‌شود. کاهش صدا در فضای اداری با ارائه انواع مختلف موکت اداری، تجاری توسط شرکت نوین سیزال صنعت به نوعی سعی در فرهنگ سازی هرچه بیشتر استفاده از این متریال محبوب در ایران داشته است.

کاهش آلودگی صوتی

از مزیت های غیر قابل انکار موکت می‌توان به کاهش صدا در فضای اداری اشاره کرد. کاهش آلودگی صوتی محیط به آرامش هر چه بیشتر افراد حاضر در فضا نیز کمک می‌کند و همین امر تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد محیط دارد، هنگامی که در یک محیط اداری بتوانیم آلودگی های صوتی مضر را به حداقل برسانیم. در واقع شاهد میزان آرامش بیشتری در فضا خواهیم بود و همین امر ارتباط مستقیمی با نحوه عملکرد کارکنان و بهره وری دوچندان آنها خواهد داشت. استفاده از موکت در فضا حس گرما و صمیمیتی به فضا می‌بخشد، که می‌توان جوی متفاوت از کار و زندگی را درهم آمیخت. 

تنوع در طراحی فضا با استفاده از موکت

از طرف دیگر اشکال مختلف چیدمان، طرح های گوناگون و دسترسی به طیف های گسترده رنگی مواردی است، که به طراحان دکوراسیون داخلی امکان طراحی در ابعاد بسیار وسیعی را حتی در کنار پارکت و لمینت می دهد. یکی از مفاهیم کلیدی در طراحی با استفاده از موکت امکان استفاده از تمام قابلیت های فضا به شکلی عملکردگرا و نوآورانه در جهت کاهش صدا در فضای اداری می‌باشد.

وجود موکت در اکثر فضاها به معنای دمیدن روح معماری معاصر با بافت و رنگی نو در ابعاد فضاهای امروزی است. شرکت نوین سیزال صنعت بیش از یک دهه است که در بالاترین سطح ممکن به ارائه خدمتی نو همت گماشته است تا در خلق فضاهای ماندگار سهیم باشد.

الیاف مرغوب

از دیگر ویژگی های انواع موکت اداری و تجاری، میزان لکه پذیری حداقلی آن است، که در حین لکه شدن به دلیل الیاف باکیفیت به راحتی قابلیت لکه زدایی دارند.

فعالیت شرکت سیزال به صورت تخصصی بر روی موکت تمرکز دارد، و خدمات همه جانبه مربوط به آن را از قبیل کادر مجرب نصب، شستشوی موکت و خدمات پس از فروش موکت را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

برای خرید موکت اداری موجود در شرکت سیزال، چه موکت رول و چه موکت تایل پاسخگوی نیازهای منحصربفرد متقاضیان به بهترین شکل ممکن بوده تا جایی که در طول فرایند طراحی، کارشناسان طراحی سیزال مرحله به مرحله ی پروژه را بنا به درخواست و سلیقه مشتری پیش برده تا جایی که محصول نهایی کاملا با انتظارات ایراد شده مطابقت داشته باشد.