محبوب‌ترین ترند‌های رنگی سال ۲۰۲۰ به انتخاب سیزال

# 01 | آجری مجلل

 بنا به سلیقه سیزال اگر چند رنگ وجود داشته باشد که گذشتن از کنار آن کاملاً غیرممکن بدانیم، بدون شک یکی از آنها، رنگ زنگ زدگی‌ست! ما عاشق ترکیب این رنگ با رنگ صورتی و تن های غنی تر مانند رنگ‌های مایل به کارامل و نارنجی سوخته هستیم. این  رنگ‌ها و طیف‌های رنگی متفاوتشان براحتی با هم ترکیب می شوند و کنتراست مناسبی به همدیگر می دهند. با نگاهی به این پالت رنگی، ممکن است بگویید که پاستیل‌های اسکاندیناوی با رنگ های غنی مدیترانه ای در یک روند عظیم رنگی ادغام می شوند که در طول سال ۲۰۲۰ و احتمالاً بعد از آن نیز شاهد استفاده از چنین ترکیب‌های رنگی در دکوراسیون خواهیم بود. 
پیشنهاد سیزال به شما استفاده از موکت‌ Colour Plank یا دیگر موکت‌های اداری می باشد.

# 02 | خنثی ولی پایدار

 اگرچه شاهد افزایش رنگ های روشن تر هستیم، اما پالت های رنگ خنثی و مینیمالیسم همچنان قوی هستند. ما در سیزال با مقدار زیادی چوب خیزران، بامبو، پارچه کتانی و چوب های با دوام یک پالت رنگی خنثی را درست کرده‌ایم. حتی اگر این مواد از نظر تن رنگ خنثی باشند، آنها بافت زیادی دارند و همچنین اغلب به شکل گرد هستند، که به آنها حال و هوای سادگی و لطافت می بخشد. این اشیا ساخته شده از الیاف طبیعی بیشتر حس طبیعی بودن را القا می‌کنند. در صورتی که به المان‌ های طبیعی علاقه‌مند هستید پیشنهاد سیزال برای شما استفاده از فرش‌های الیاف طبیعی می‌باشد، این الیاف از گیاهی به نام آگاو بدست می‌آیند، پوشش‌هایی که از الیاف نام برده ساخته می‌شوند علاوه بر ایجاد حس خوب ارتباط با طبیعت، دارای ظاهری متفاوت و منحصر به فرد هستند. 

برای مشاهده الیاف های طبیعی سیزال کلیک کنید

# 03 | جسورتر از همیشه

حس قوی رنگ آبی، زرد و صورتی گیلاسی در پس زمینه بژ و سیاه، همان چیزی است که ما به عنوان رنگ‌ های بهاری در ذهن داریم. گلدان های رنگارنگ با ترکیب سرامیک های ظریف و گل های کاغذی کرپ، از ورود بهار استقبال می کنند و با خود رنگ و بویی تازه به محیط می‌دهند. به طور کلی، متوجه رنگ های جسورانه تر بیشتری شده ایم که می توان به عنوان محبوب‌ترین ترند‌های رنگی سال نام برد. اما در استفاده از اینگونه رنگ‌ها اگر احتیاط را کنار بگذارید ولی به درستی از رنگ‌ ها استفاده کنیم نتیجه نهایی مطمئناً برایتان راضی کننده خواهد بود.