هشتمین نمایشگاه ایندکسپو

گالری آریانا  /  زمان : 16 تا 20 بهمن 1398

نمایشگاه ایندکسپو به گونه ای طراحی شده تا با هر موضوع تخصصی، هزاران نفر از بهترین معماران، طراحان، سازندگان، سرمایه گذاران، صنعتگران و تجار بنام داخلی و خارجی دورهم گرد آمده تا ضمن آشنایی با محصولات جدید، نظرات خود را با یکدیگر مبادله و موجبات تعامل داد و ستد با یکدیگر را فراهم آورند.

دوره مقدماتی آکادمی سیزال

سالن چشم انداز ساختمان مدیریت صنعتی /  زمان : 12 آبان 1398

سالن چشم انداز ساختمان مدیریت صنعتی در روز ۱۲ آبان شاهد دوره مقدماتی آکادمی سیزال با حضور نمایندگان شرکت نوین سیزال صنعت از سراسر کشور بود.

هدف از برگذاری آکادمی سیزال ارائه اطلاعات کاربردی و مطالب آموزشی در مورد موکت، شیوه های نوین مشتری مداری و تبادل نظر بین نمایندگان و عاملین فروش این شرکت در مورد مباحث ارتقا سطح کیفی خدمات میباشد.

گردهمایی نمایندگان و عاملین فروش نوین سیزال صنعت

هتل اسپیناس پالاس  /  زمان : 13 اردیبهشت 1398

شرکت نوین سیزال صنعت در مورخ ۱۳ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ اولین گردهمایی نمایندگان و عاملین فروش خود را در هتل اسپیناس پلاس به شکل باشکوهی برگزار کرد. این گردهمایی به مناسبت چهاردهمین سالگرد تاسیس نوین سیزال صنعت برگزار شد و بهانه ای بود برای ارتباط بیشتر نمایندگان و عاملین فروش سیزال و همفکری در باره اهداف سال جاری و تجدید میثاق نمایندگان با شرکت نوین سیزال صنعت؛ این همایش شامل سخنرانی مدیران شرکت، مرور تاریخچه سیزال، آموزش فروش و بازاریابی نوین و معرفی واحد پامیس که در زمینه کفپوش های آلومینیومی به عنوان زیر مجموعه سیزال فعال میباشد.
بعد از ورود میهمانان و خوشامدگویی خدمت حضار مدیر عامل شرکت نوین سیزال صنعت سخنرانی مختصری را ابراز و در ادامه برنامه مشاور فروش و بازاریابی شرکت در مورد بازاریابی و نحوه محقق کردن اهداف فروش مطالبی چند را بازگو کردند. دیدن محصولات جدید سیزال نیز برای نمایندگان سیزال خالی از لطف نبود بلکه توانست بحث و تبادل نظر در مورد محصولات جدید به تمام خدمات شرکت نوین سیزال صنعت تعمیم دهد. اواسط برنامه با عکس های یادگاری حضار همراه شد؛ بعد از استراحتی کوتاه برنامه با معرفی بخش کفپوش های آلومینیومی پامیس که واحد جدیدی است شکل گرفته از دل محصولات و خدمات شرکت سیزال ادامه پیدا کرد، در انتها نیز با تقدیم لوح تقدیر و اهدای جوایز به نمایندگانی که به اهداف سال گذشته دست پیدا کرده اند همایش نمایندگان و عاملین فروش سیزال به صرف شام خاتمه پیدا کرد.

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top