درباره نوین سیزال صنعت

مختصری درباره نوین سیزال صنعت

شرکت نوین سیزال صنعت بعنوان نماینده ی انحصاری محصولات سیزال آلمان در ایران فعالیت دارد. شرکت سیزال فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ همگام با بالاترین کیفیت خدمات در ایران آغاز کرد.
ما در سیزال بر این باور هستیم که انتخاب یک محصول یا خدمت نیازمند حصول اطمینان از رعایت استانداردهای لازم در آن زمینه است؛ از این رو همواره تلاش کرده ایم با ارائه خدمات بهتر در این راه پیشرو بوده و بیش از یک دهه است که بصورت علمی و تخصصی در تحقق بخشیدن به این مهم همت گماشته ایم. شرکت نوین سیزال صنعت به پشتوانه بزرگترین موجودی موکت در ایران بالغ بر ۲۰۰ هزار متر مربع، مجموعه ای از متنوع ترین مدل ها را در خود جای داده است.
موکت های مرغوب سیزال در کارخانجات تراز اول اروپا و آمریکا توسط متخصصین سیزال در آلمان با نگاهی ظریف، انتخاب و پس از گذراندن آزمایشهایی گوناگونی نظیر: میزان مقاومت در برابر تردد، نور آفتاب، عدم گسترش دامنه آتش، انتشار دود و گازهای سمی در زمان حریق و سازگاری با گرمایش از کف به مخاطبین ارائه می شود.

سیزال با افتخار اعلام میدارد که برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی اختصاصی موکت برای مجموعه هایی کرده است که قصد القای فضایی خاص و یکپارچه را به مخاطب خود دارند، در این بخش تمام جزئیات اعم از جنس موکت، تراکم الیاف، ابعاد، طراحی و حتی جزئی ترین المان ها به سلیقه مشتری خواهد بود. کارشناسان طراحی سیزال از ابتدایی ترین مراحل انتخاب جنس و طراحی در کنار شما خواهند بود و قدم به قدم تا اتمام پروژه مورد نظر بهترین انتخاب ها را به شما ارائه خواهند داد.
مجموعه سیزال مفتخر است که کلیه محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان و با رعایت استانداردهای روز جهانی اعم از کیفیت و سازگاری با محیط زیست ارائه مینماید.
اکنون پس از ۱۴ سال فعالیت مستمر و پویا، نوین سیزال صنعت به عنوان يكي از بزرگترین شرکت هاي ارائه دهنده موکت های اداری، هتلی و مسکونی در ایران داراي نام و آوازه اي پر افتخار میباشد. این شرکت در حال حاضر با اشتغال بیش از ۸۰ نفر پرسنل بصورت مستقیم به عنوان يك شركت خصوصی در زمینه واردات و ارائه خدمات طراحی موکت در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد. در سال ١٣٩٧ سيزال با تأسيس واحد نمايندگي و هدف گذاريهاي انگيزشي فروش و حضور در جشنواره هاي متعدد بيش از پيش مرزهاي خود را گسترش داد و هم اکنون در تمامی نقاط کشور نماينده فروش فعال دارد. شرکت نوين سيزال صنعت همچنین در سال ٩٨ اقدام به توليد پادري هاي ويژه تحت نام تجاري پامیس نمود، فعالیت این بخش ، تولید و واردات انواع پادری های آلومینیومی و غير آلومينيومي جهت جلوگیری از نفوذ گرد و خاک و رطوبت در مراکز تجاری و ساختمان هاست. روند حرکتی سیزال از آغاز بر مبنای یک رویکرد مدیریتی تخصصي ، به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، همخوان و هماهنگ پیگیری شده و به مقصد برسد. هم اكنون با به سرانجام رساندن صدها پروژه بزرگ و کوچک و به پاس تلاش هاي صادقانه تك تك اعضاي خانواده سيزال، دفتر مركزي اين شركت در يكي از زيباترين مناطق شمال شهر تهران مشغول فعاليت است. شركت نوين سيزال صنعت با چشم اندازي وسيع جهت گسترش خدمات خود در حوزه موكت، امید دارد با ارتقاء باور اجتماعي و تغییر الگوی نگرش مردم به ارزش موکت، در این راه گام موثري بردارد.