About us
درباره نوین سیزال صنعت

شرکت نوین سیزال صنعت بعنوان نماینده ی انحصاری محصولات سیزال آلمان در ایران فعالیت دارد. شرکت سیزال فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ همگام با بالاترین کیفیت خدمات در ایران آغاز کرد.
ما در سیزال بر این باوریم که انتخاب یک محصول یا خدمت نیازمند حصول اطمینان از رعایت استانداردهای لازم در آن زمینه است. از این رو همواره تلاش کرده ایم با ارائه خدمات بهتر در این راه پیشرو بوده و بیش از یک دهه است که بصورت علمی و تخصصی در تحقق بخشیدن به این مهم همت گماشته ایم. شرکت نوین سیزال صنعت به پشتوانه بزرگترین موجودی موکت در ایران بالغ بر صدها هزار متر مربع، مجموعه ای از متنوع ترین مدل ها را در خود جای داده است.


موکت های مرغوب سیزال در کارخانجات تراز اول اروپا و آمریکا توسط متخصصین سیزال در آلمان با نگاهی ظریف، انتخاب و پس از گذراندن آزمایشهای گوناگون نظیر: دوستدار محیط زیست بودن، میزان مقاومت در برابر تردد، نور آفتاب، عدم گسترش دامنه آتش، عدم انتشار دود و گازهای سمی در زمان حریق و سازگاری با گرمایش از کف به مخاطبین ارائه می شود. مجموعه نوین سیزال صنعت مفتخر است که کلیه محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان و با رعایت استانداردهای روز جهانی اعم از کیفیت و سازگاری با محیط زیست ارائه می نماید.

نوین سیزال صنعت

نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر و پویا، نوین سیزال صنعت به عنوان يكی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده موکت های اداری، هتلی و مسکونی در ایران دارای نام و آوازه ای پر افتخار می باشد. 

این شرکت در حال حاضر با اشتغال بیش از ۸۰ نفر پرسنل بصورت مستقیم به عنوان یک شركت خصوصی در زمینه واردات و ارائه خدمات طراحی موکت در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد. در سال ١٣٩٧ سيزال با تأسيس واحد نمايندگی و هدف گذاريهای انگيزشی فروش و حضور در جشنواره های متعدد بيش از پيش مرزهای خود را گسترش داد و هم اکنون در تمامی نقاط کشور نماينده فروش فعال دارد. 

شرکت نوين سيزال صنعت همچنین در سال ٩٨ اقدام به توليد پادری های ويژه تحت نام تجاری پامیس نمود. فعالیت این بخش، تولید انواع پادری های آلومینیومی و غير آلومينيومی جهت جلوگیری از نفوذ گرد و خاک و رطوبت در مراکز تجاری و ساختمان هاست. 

روند حرکتی سیزال از آغاز بر مبنای یک رویکرد مدیریتی تخصصی، به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، همخوان و هماهنگ پیگیری شده و به مقصد برسد. 

هم اكنون با به سرانجام رساندن صدها پروژه بزرگ و کوچک و به پاس تلاش های صادقانه تک تک اعضای خانواده سيزال، دفتر مركزی اين شركت در یکی از زيباترين مناطق شمال شهر تهران مشغول فعاليت است. 

شركت نوين سيزال صنعت با چشم اندازی وسيع جهت گسترش خدمات خود در حوزه موكت، امید دارد با ارتقاء باور اجتماعی و تغییر الگوی نگرش مردم به ارزش موکت، در این راه گام موثری بردارد.

گزیده ای از مشتریان ما که افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم